משנתו של דון חואן מחודש | קסטנדה קרלוס

משנתו של דון חואן מחודש

קסטנדה קרלוס

מחיר קטלוגי: 94 ₪


מחיר באתר: 84.6 ₪


קטגוריה: ספרות מתורגמת, 
הוצאה: זמורה ביתן
צומת ספרים
תקציר
"לפני שאתה יוצא לדרך מסוימת, שאל את השאלה:
האם יש לדרך הזו לב?"
 
קרלוס קסטנדה, סטודנט לאנתרופולוגיה באוניברסיטת קליפורניה בלוס־אנג´לס, פגש לראשונה ב־1960 את דון חואן, מורה שמאני, מכשף אינדיאני־מקסיקני קשיש שיוחסו לו תכונות על־טבעיות. במשך חמש שנים הוליכה אותו חוכמתו המסתורית של דון חואן לתוך נבכי עולם של יופי ואימה, המתבסס על תפיסות שונות מהגישה המערבית המקובלת. 
 
השימוש ב"צמחי עוצמה" משנֵי תודעה, שמתמציתם מייצרים סמים פסיכודליים, הובילו את קסטנדה לשלל חוויות והזיות מסעירות, בהן פגישות עם רוחות ואף עם המוות שנתגלה לו בדמות עורבים אפורים. הספר המופלא הזה מתאר את פגישותיו עם דון חואן ואת הקורות אותם במדבר המקסיקני, שהובילו אותו להבין את המציאות באופן שונה.
 
משנתו של דון חואן הוא ספרו הראשון של קרלוס קסטנדה מתוך סדרה של שנים־עשר ספרים על מפגשיו עם דון חואן, שהעניק לו פרסום עולמי. עם השנים הפך לספר קאלט ושימש מורה דרך רוחני למיליוני אנשים ברחבי העולם. הספר ראה אור בארצות הברית בשנת 1968 ובעברית בשנת 1977.
 
קרלוס קסטנדה (1998-1925), אמריקני ממוצא פרואני, כתב עם השנים טכניקות רבות המסייעות בהפיכת המידע התיאורטי שלו לידע מעשי. בסופו של דבר הפך ליורש הידע של דון חואן ולמנהיגה של שושלת מכשפים. ספריו נמכרו ב־18 מיליון עותקים ברחבי העולם, וגם לאחר מותו המסתורי בקליפורניה המשיכו לשמש השראה והנחיה למיליוני חסידיו.
 

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך