קילר אינסטינקט / משה גאון, אייל ארד, ארז יעקובי | גאון משה

קילר אינסטינקט / משה גאון, אייל ארד, ארז יעקובי

גאון משה

מחיר קטלוגי: 118 ₪


מחיר באתר: 106.2 ₪


קטגוריה: פוליטיקה ומדיניות, 
הוצאה: משכל
צומת ספרים
תקציר
קילר אינסטינקט הוא המאפיין הבולט והמזוהה ביותר של המנצחים.
 
זהו הדבר הראשון שיחפש יועץ בחירות אצל מועמד.

זאת השאלה הראשונה שתעבור בראשו כשיתחיל לעבוד:  האם האיש קילר?
 
אין זה אומר שמועמד בעל קילר אינסטינקט ינצח אוטומטית, אבל בלי המאפיין האישיותי הזה אין לו שום סיכוי להצליח ועדיף שגם לא יתמודד.

קילר אינסטינקט, ספרם של איל ארד, משה גאון וד״ר ארז יעקובי, הוא ספר חובה וכלי עבודה לכל מי שמתכוון לנהל קמפיין פוליטי.
 
לראשונה נכתב בישראל מדריך שראוי שייכנס לכל רשימת קריאה של קורס או תואר בממשל ודיפלומטיה, פסיכולוגיה חברתית, מנהיגות, ניהול ותקשורת. זהו ספר הדרכה מקיף שנועד לשמש ככלי עבודה עבור כל צוער במשרד החוץ, דוברי ומפקדי צה״ל וכל מי שרוצה להרחיב את ידיעותיו בפסיכולוגיה של המנהיגות. זהו גם ספר קריאה מרתק עבור כל מי שמעוניין להבין לעומק את דרכי הפעולה ושיטות העבודה של מערכת ההסברה הפוליטית וכיצד היא מתנהלת ומשפיעה על דעת הקהל, ועבור כל מי שמסוקרן

מהפרקטיקה של יועצי הספין ומעורבותם בקבלת ההחלטות.

בעזרת דוגמאות רבות ומגוונות מהארץ ומהעולם חושף קילר אינסטינקט את התורה המקיפה של ניהול קמפיינים פוליטיים בצורה פרקטית, פשוטה וקולחת, וכן מציג בהרחבה את שיטות העבודה של המנוסים שברופאי הספין של ישראל.

בפרק מיוחד מתייחסים המחברים למחקרים האקדמיים העדכניים הקשורים בתחום הייעוץ האסטרטגי, הפסיכולוגיה והתקשורת. כמו כן, מצורפים קטעים פרי עטם של טובי היועצים והחברים למקצוע, שנכתבו במיוחד עבור הספר, המשתפים מניסיונם האישי על מנת לאפשר לקורא להעמיק את הידע בשיטות ההפקה, הצילום, המחקר, התקשורת והרשתות החברתיות.

הספר מלווה בתמונות יוצאות דופן של הצלם זיו קורן, מבכירי הצלמים בישראל, הנחשפות כאן לראשונה ומתעדות רגעים אותנטיים מעבודתו המיוחדת והבלעדית מאחורי הקלעים של הקמפיינים השונים.

איל ארד

מבעלי חברת "ארד תקשורת" ובעבר יו״ר משרד הפרסום "יורו ישראל".
מבכירי היועצים האסטרטגיים בישראל. מנהל ויועץ לקמפיינים ומשברים תקשורתיים בארץ ובחו"ל, עבור חברות מסחריות, ארגונים וזרועות הביטחון. יעץ לבנימין נתניהו, אריאל שרון ז״ל, אהוד אולמרט, ציפי לבני, שמעון פרס ז״ל , עמיר פרץ, רוני מילוא, ניר ברקת ועוד. כיועצו של שרון היה חבר ב"פורום החווה" ושימש כראש מערך ההסברה הלאומי בעת ההתנתקות מרצועת עזה.
בוגר תואר ראשון במקרא ובפילוסופיה מהאוניברסיטה העברית ובעל תואר שני בתיאולוגיה מקראית מהסמינר התיאולוגי היהודי JTS בניו יורק.

משה גאון

אסטרטג, מהמוערכים בישראל. ניהל מאות קמפיינים חברתיים, מסחריים ופוליטיים עבור חברות ומועמדים בארץ ובעולם. שימש כיועץ מיוחד וכמנהל מערך האסטרטגיה והתקשורת בקמפיינים של אהוד ברק וריכז את המחקר ואת מערך ההסברה במשא ומתן לשלום עם הסורים והפלסטינים במהלך כהונתו של ברק כראש ממשלה.
היה שותף ומנכ״ל קבוצת הפרסום באומן‑בר‑ריבנאי Saatchi & Saatchi ושותף מייסד בחברת הייעוץ הבינלאומית GCS. בוגר תואר ראשון במדעי המדינה ותקשורת מאוניברסיטת תל אביב ובעל תואר שני בפרסום מאוניברסיטת Northwestern שבארצות הברית.

ד"ר ארז יעקובי

מרצה בכיר לתואר ראשון ולתואר שני במנהל עסקים ובפסיכולוגיה, בקריה האקדמית אונו, באוניברסיטת בר‑אילן ובמרכז הבינתחומי בהרצליה. ראש תוכנית ה‑M.B.A. בלימודי ניהול הארגון ומנהל התוכניות הבינלאומיות להכשרת מנהלים, הקריה האקדמית אונו. יועץ לחברות במגזר הפרטי והציבורי.
פרסם את הספרים "ניהול בתנאי אי ודאות", "על החיים ועל המוות" ו"אדם לא נולד לבד".
בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן‑גוריון בנגב, בעל תואר שני ודוקטורט (Ph.D) בפסיכולוגיה חברתית‑תעשייתית (ארגונית) מאוניברסיטת בר אילן.

---

"כשאדם עולה במעלה ההר לא די שיראה מרחוק את הפסגה הגבוהה ויישא תמיד את עיניו לקראתה, עליו לראות את השבילים ולבדוק אם אין בדרכים פתחים ובורות או חיות טורפות. ואם ישנם, עליו להתגבר עליהם או לעקוף אותם אחרת לא יגיע לפסגה".

דוד בן-גוריון

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך