עשי שאסלח  | סנדרה הבה

עשי שאסלח

סנדרה הבה

מחיר קטלוגי: 98 ₪


מחיר באתר: 39.9 ₪


קטגוריה: אהבה וארוטיקה, אירוטיקה במבצע 39.90, 
הוצאה: דיימונדס
צומת ספרים
תקציר
יום גורלי אחד, לפני כמעט שני עשורים, שינה את חייה של אומה שלמה.
איאן סאליבן
תכננתי את מהלך חיי עד לפרט האחרון כך שהצבא היה כל עולמי. בהתמדה ובנחישות סללתי את דרכי הצבאית משירות במרינס עד ליחידה שש הסודית והמובחרת של אריות הים. האדרנלין זרם בעורקיי, המטרה שקבעתי הושגה, ולרגע יכולתי לנשום לרווחה. אבל זו הייתה טעות איומה.
מדיסון הארט
יום גורלי אחד הפך את חיי. מאותו רגע למדתי שהחיים מלאי תהפוכות, ותכנון לטווח הארוך הוא לא בשבילי. ניצלתי הזדמנויות שניקרו בדרכי ורק אחר כך עצרתי להתמודד עם ההשלכות. כשהזדמנות חד־פעמית בדמותו של איאן סאליבן הקשוח צצה לפניי הסתערתי קדימה בעיניים פקוחות, אך דרכינו נפרדו. כשהזדמנות שנייה הגיעה עצמתי עיניים ונתתי ללב שלי להוביל אותי. כרגע עומדות בפני איאן שתי אפשרויות, להדריך אותי בחשכה או לתת לי להתנגש בקיר.
מאוחר מדי הבנתי שהקריירה שלי נמצאת על מסלול התנגשות מסוכן עם העבר המסתורי של איאן. עכשיו נכפה עלינו להילחם יחד נגד כוחות אפלים המאיימים על כל האומה ולהחליט אם בסופה של המלחמה אנחנו מנצחים או מפסידים.
עשי שאסלח מאת סופרת רבי המכר סנדרה הבה, הוא רומן עכשווי על נאמנות, תשוקה, אהבת המולדת ואמון שהוא מעל לכול. ברגע שהוא מופר – קשה לאחות אותו.
זהו הספר השלישי בסדרת עשי ש... קדמו לו: עשי שאזכור, עשי שאשכח וטעימה קטנה בספר עד שהגעת. את כל אחד מהספרים בסדרה אפשר לקרוא בנפרד, כמו את הספר פיית´. כל הספרים יצאו בהוצאה לאור ´יהלומים´, זכו להצלחה רבה וכיכבו ברשימות רבי המכר במקומות הראשונים.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מלכודת נישואים

ג´ניפר פרובסט

₪70   ₪39.90

אול אין \ פול טילט 2

אמה סקוט

₪98   ₪39.90

לחיות את הרגע

לינדה מזרחי

₪98   ₪39.90

גאולה יפהפיה

ג´יימי מקגוויר

₪96   ₪39.90

החוב הרביעי\ירושת החוב 5

פפר וינטרס

₪96   ₪39.90

מכתב אהבה לוויסקי

קנדי סטיינר

₪98   ₪39.90

הסתערות של תשוקה

מאיה בנקס

₪94   ₪39.90

כפתורים ושנאה

פנלופה סקיי

₪98   ₪39.90

המפלצת

מרני מאן

₪98   ₪39.90

אנגלי מלוכלך

מאדן מילס אילזה

₪98   ₪39.90