קדוש מקועקע | פיליפס וויילד

קדוש מקועקע

פיליפס וויילד

מחיר קטלוגי: 98 ₪


מחיר באתר: 39.9 ₪


קטגוריה: אהבה וארוטיקה, ספרי אירוטיקה במבצע, 
הוצאה: מודן
צומת ספרים
תקציר

מייסון קינקייד שובר לבבות ידוע, וזה מה שהוא עושה הכי טוב. ´רק כיף בלי לערב את הלב´ הוא המוטו שלפיו הוא חי, ועם מוניטין ה´ילד הרע´ שדבק בו והקעקועים שמעטרים את עורו, לא חסרות נשים ששמחות לבלות איתו במיטה. הכול מתנהל על מי מנוחות עד לילה לוהט אחד בחברת האישה היחידה בחייו שהוא הבטיח לעצמו שלעולם לא ייגע בה.

מייסון היה החבר הכי טוב של קתרינה סנדס מאז התיכון. הוא היחיד שנחלץ לעזרתה כשהייתה צריכה הגנה ומאז גונן עליה בכל דרך אפשרית, אך קתרינה יודעת שיש דבר אחד שמייסון לעולם לא יוכל להגן עליה מפניו – רגשותיה כלפיו. מייסון לעולם לא יוכל להיות שלה מפני שהוא לא בקטע של מערכות יחסים. לילה גורלי אחד מעמיד בסכנה את חברותם רבת השנים. איך תוכל קתרינה להמשיך לנהל מערכת יחסים חברית עם מייסון? איך תוכל לצפות מדי יום ביומו במייסון ממשיך בדרכיו הנלוזות?

קדוש מקועקע נכתב על ידי שתי סופרות מוכשרות שחברו זו לזו, קרלי פיליפס ואריקה ויילד. רומן רומנטי עכשווי וסקסי על הרצון לשבור את מסגרות העבר הכובלות ולבנות עתיד טוב יותר.

זה הספר השני בסדרת האחים הקדושים, הספר הראשון, קדוש מעונה, יצא גם הוא בהוצאת אדל. הסדרה כבשה את רשימות רבי המכר של ´אמזון´, ´יו.אס.איי טודיי´ וה´ניו יורק טיימס´ ואף הופק לסרט.


ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך