עבר לגוף שלישי | אורי מנחם וכרמיה וינגרטן-בראור

עבר לגוף שלישי

אורי מנחם וכרמיה וינגרטן-בראור

מחיר קטלוגי: 96 ₪


מחיר באתר: 86.4 ₪


קטגוריה: ספרות מקור, 
הוצאה: רימונים
צומת ספרים
תקציר

דרמות אנושיות יוצאות-דופן משמשות כציר המרכזי בסיפור חברותם המתחדשת

של סולי, בן ומתי - זמרת הג´אז המרשימה שאינה מצליחה להיחלץ מעברה, חביב הבנות, הספורטאי הנערץ שהפך לרופא ומוצא שגופו בוגד בו ואיש העסקים המצליח, הניצב בפני דילמה מורכבת בהיותו גבר בגוף של אישה. 

בפגישתם בכנס מחזור המתקיים שמונה-עשרה שנה לאחר תום לימודיהם, הם נקשרים מחדש וכאן מתחיל הסיפור האמיתי - התמודדותם כאנשים מצליחים, כל אחד בתחומו, עם המשברים העומדים בדרכם – חייה של סולי העומדים בפני התמוטטות, התמודדותו של בן עם מחלת הסרטן  וסיפורו של מתי, העובר תהליך לשינוי מין והופך לגבר. 

עוצמתה של האהבה הנמצאת בבסיס חברותם של סולי, בן ומתי, כמו גם בבסיס חברותם של הכותבים, היא מקור תעצומות הנפש של גיבוריו ובסיס הנאמנות, המסירות והתמיכה, המאפשרת להם לעמוד במאבק הקיומי המפרך. 

כרמיה וינגרטן-בראור ואורי מנחם, חברי ילדות, כתבו במשותף ספר מרתק,  הסוחף את הקורא למסע חייהם המורכבים של גיבוריו .

על המחברים:

כרמיה וינגרטן-בראור, בת 38, נשואה ואם לשלושה ילדים, בעלת תואר ראשון ושני בפיזיקה וד"ר במדעי החיים ובמדעי המחשב. חובבת ג´אז נלהבת ובעלת עניין רב בחקר המוח ובפסיכולוגיה. מתגוררת בשוהם. 

אורי מנחם , בן 39, בוגר מסלול אנימציה ממוחשבת בקמרה- אובסקורה ובעל תואר ראשון במנהל עסקים. מנהל רשת חנויות קונספט של מותג בינלאומי, נשוי ומתגורר בתל אביב.

 

 

 


ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך