גירפה לא עפה | פרנק-מטרני רנה

גירפה לא עפה

פרנק-מטרני רנה

מחיר קטלוגי: 89 ₪


מחיר באתר: 80.1 ₪


קטגוריה: ספרות מקור, 
הוצאה: צומת ספרים
צומת ספרים
תקציר
ג´ירפה לא עפה הוא סיפורן של שתי נשים שרוטות ושורטות אשר הצליחו להתגבר על חוסר ביטחון, מחלה, בגידה ודעות קדומות. הן הפנימו את העובדה שזוגות מושלמים יש רק בחנות נעליים, והקימו בית ספר ייחודי לעיצוב שבו לומדים גם לחיות את החיים עצמם, במלואם. 

שתי הנשים הללו, השונות כל כך, הן הקטבים בחייו של נועם, תלמיד בבית ספרן, שהופך לחבר ולעוגן בחייהן הפרטיים והמקצועיים כאחד.
"לחשוב שלכולם מתאים אותו בית, זה כמו לומר שלכולם מתאימה אותה אישה. כשבונים בית הוא צריך להיות נוח, פרקטי והכי חשוב בנוי לשגרה. אחרי גידול ילדים, בית זו ההוצאה הכי גדולה בחיים. כמה עולה לגדל ילד? אפשר לאמוד את זה במספר? ילד הוא משכנתה לכל החיים ואותו הדבר בית — זה אף פעם לא נגמר."
רינה פרנק מיטרני, מחברת רב־המכר כל בית צריך מרפסת, לוכדת את העוצמה הנשית במערומיה בסיפור עסיסי ומעורר השראה, רצוף הומור, כנות, ובוטות מרעננת או מקוממת, המבוסס על דמויות מהחיים.

מעולם לא חטאתי בכתיבה, לא מתחת לשולחן ולא עמוק במגירה, עד שנהרגה אחותי היחידה. כדי להתגבר על הכאב החד התחלתי לספר לילדי המשפחה בארוחות הערב של ימי שישי על ילדותנו בוואדי סאליב בחיפה. מסיפורים אלו צמח הספר כל בית צריך מרפסת שתורגם לשלוש־עשרה שפות וראה אור בחמש־עשרה מדינות.
ב־2005 ראה אור רומן נוסף מפרי עטי, בעיניים עצומות, וב־2007 ראה אור הרומן חיים שבירים, כולם בהוצאת "ידיעות ספרים".
את השנתיים האחרונות ביליתי בבית ספרן של הגיבורות שלי, למדתי ארכיטקטורה, עיצוב ואת פילוסופיית החיים הייחודית שלהן, ולאט־לאט החל להיווצר ספר חדש, הספר שאתם מחזיקים בידיכם.

ג´ירפה לא עפה - עמוד הפייסבוק הרשמי!

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך