המדריך המעשי לניהול תיק השקעות | נימן קובי

המדריך המעשי לניהול תיק השקעות

נימן קובי

מחיר קטלוגי: 98 ₪


מחיר באתר: 88.2 ₪


קטגוריה: ניהול, עסקים ושיווק, 
הוצאה: בית עלים
צומת ספרים
תקציר

מטרת הספר, הינה מתן כלים אמיתיים מבוססי ידע, הבנה וסימולציות המשתלבים יחדיו למכלול דרכי פעולה, המהווים את הבסיס האיתן לניהול תיק השקעות פרטי. הכלים בליווי סימולציות מ"השטח" נסמכים על ניסיונו רב השנים של המחבר כיועץ השקעות במערכת הבנקאית וכמנהל תיקי השקעות בסקטור הפרטי.

האם אתה בוחר לקחת שליטה על ניהול כספך?
אתה מפקיד את כספך בבנק, בתמורה אתה מקבל ריבית נמוכה באופן משמעותי מהריבית שהבנק מקבל כאשר הוא משקיע בעבורו את אותו הכסף שקיבל ממך. מכאן שהרווח הוא, למעשה, ההפסד שלך. כבר בתחילת הספר, תלמד שהצעד הראשון בדרך לניהול תיק ההשקעות הוא "לחתוך את המתווך" (הבנק) ולהשקיע את הכסף באותה הדרך שהבנק נוהג לעשות לביתו וכך לקבל תמורה גבוהה יותר.

מה מייחד ספר זה?
לימוד ויישום המדריך המעשי לניהול תיק השקעות פרטי לוקח אותך שלב אחד קדימה! זה מדריך שיעניק לך כלים מעשיים, שיטות, אסטרטגיות פעולה וסימולציות ריאליות משוק ההון, שמטרתן לאפשר לך יישום הלכה למעשה של מכלול הידע שרכשת לניהול תיק השקעות פרטי ורווחי, שיוסיף לכיסך מדי שנה הכנסה נאה.

למי נועד הספר?
* לאזרח מהשורה עם/ללא ידע קודם בשוק ההון, שעובד כשכיר או עצמאי וברצונו לנהל תיק השקעות פרטי שייצר בעבורו הכנסה נוספת ("עיקרון הנכס המניב") במקביל להכנסות מעבודתו.
* לכל מי שנוהג ללכת ליועץ השקעות בבנק ורוצה כלים שיאפשרו לו להפיק את התמורה המירבית מהייעוץ שיינתן לו על כספו.
* חשוב לך לנהל את כספך בצורה מיטבית ולקבל עליו יותר, גם כאשר אתה מנהל תיק השקעות פרטי וגם כאשר אחרים (מנהל תיקים, קרן נאמנות, קופת גמל, קרן השתלמות) מנהלים את התיק בעבורך.
* למעוניינים ללמוד ייעוץ השקעות או ניהול תיקים

על המחבר
קובי נימן הוא בוגר תואר ראשון (B.A) בכלכלה ותואר שני במינהל עסקים (M.B.Aׂ- ( שניהם מאוניברסיטת תל אביב. במהלך עבודתו כיועץ השקעות בכיר במערכת הבנקאית קובי נימן צבר אלפי שעות של ניסיון בשיחות ייעוץ מול לקוחות ממגזרים שונים במשק הישראלי. את הניסיון שרכש כמנהל תיקי השקעות במגזר הפרטי, בחר לאגד ולהציג את תמציתו בספר זה.


ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך