שאלה של מזל | ויטני גסקל

שאלה של מזל

ויטני גסקל

מחיר קטלוגי: 92 ₪


מחיר באתר: 82.8 ₪


קטגוריה: ספרות מקור, 
הוצאה: מעריב
צומת ספרים
תקציר
אחד התלמידים העשירים והמפונקים ביותר בבית הספר "אנדרוז פרפ" שבפלורידה מאשים את המורה לוסי פרקר בהטרדה מינית, כנקמה על ציון נכשל שקיבל. המנהלת מאמינה לו וביום אחד מאבדת לוסי את עבודתה, המכונית שלה שובקת חיים, והיא מגיעה הביתה ומוצאת את החבר שלה במיטה עם בלונדינית שופעת חזה. אבל ביום הנורא ביותר בחייה ממלאת לוסי כרטיס לוטו וזוכה בפרס הגדול – 87 מיליון דולר. האם הכסף יוכל לפצות על חבר בוגדני, על קריירת הוראה הרוסה, ועל העובדה שהיא במרכזה של שערורייה תקשורתית?
לאחר שעיתונאים צרים על ביתה והתקשורת מכתירה אותה בתואר "פתיינית הלוטו", נמלטת לוסי לביתה של חברה ותיקה מהקולג´. שם היא מקווה להניח מאחור את השם הרע שיצא לה. אך בדיוק כשנראה לה שהיא מתחילה ליצור לעצמה חיים חדשים, חוזר העבר כדי לרדוף אותה. לוסי מוכנה להחזיר את כל הכסף תמורת חייה הישנים, אבל לגורל יש הפתעה נוספת עבורה, הפתעה שתגרום לה להבין מיהי בדיוק.
במיומנות רבה מעצבת המחברת, ויטני גסקל, מערבולת רגשית מרתקת ששיאיה נעים בין צחוק וסערה, ומעשייה הסובבת סביב חיציו של הגורל.
ויטני גסקל גדלה במדינת ניו יורק, למדה משפטים ועבדה כמה שנים כעורכת דין בטרם כתבה את ספרה הראשון. מאז כתבה ספרים נוספים למבוגרים וגם סדרה מצליחה של ספרי וער שעליהם היא חתומה בשם העט פייפר בנקס. כיום היא מתגוררת בפלורידה עם בעלה ובנה.
 

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך