בית החלומות של אן | לוס מוד מונטגומרי

בית החלומות של אן

לוס מוד מונטגומרי

מחיר קטלוגי: 84 ₪


מחיר באתר: 75.6 ₪


קטגוריה: ספרות מתורגמת, נוער, 
הוצאה: כתר
צומת ספרים
תקציר
אַן שֶׁרְלִי, האסופית, עומדת להתחתן עם גִילְבֶּרְט אהובהּ ולהתחיל את חייה כאישה נשואה, בעלת בית ומשפחה. גִילְבֶּרְט מסיים את לימודי הרפואה ומקצועו החדש לוקח את הזוג הצעיר הרחק מאֶבוֹנְלִי, למפרץ ארבע הרוחות הקסום, בו מקימה אַן את בית חלומותיה, וממלאת אותו באהבה, בצחוק ובחברים.
 
בית החלומות ידע כבר בעבר זוגות מאוהבים ואושר רב, וגם אַן תמצא בו את אושרה. לפניו יבוא צער גדול ומטלטל, אבל אַן האופטימית תתגבר על הכאב ותגלה שהיא מסוגלת להמשיך לחיות. כדרכה, היא תתחבר במהרה לנפשות תאומות, חברים חדשים ויקרים, שיעשירו את עולמה – העלמה קוֹרְנִילְיָה בְּרַיַאנְט הדעתנית, קֶפְּטֶן גִ´ים, הקברניט הקשיש שחווה הרפתקאות מסמרות שיער באוקיינוסים רחוקים, ולֶזְלִי מוּר המסתורית. יחד הם יחוו שמחה ועצב וגם הפתעה גדולה שתשנה את חייהם.
 
מאז שיצא לאור ב-1908 היה "האסופית" לאחד מספרי הנעורים המצליחים בכל הזמנים. השנים שחלפו רק מוכיחות שאַן היא גיבורה נצחית, שמדברת מחדש אל כל דור ודור. זהו הספר הרביעי בסדרת הספרים, שכתבה לוּסִי מוֹד מוֹנְטְגוֹמֶרי, המלווים את חייה של אן מילדות עד לבגרות. "כתר" גאה להוציא לאור את הסדרה בעריכה מחודשת – רהוטה, בהירה ומקסימה מתמיד.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך