נגמר הבקר (אבל גם ככה אנחנו תיכף נוחתים) | זיו כהן

נגמר הבקר (אבל גם ככה אנחנו תיכף נוחתים)

זיו כהן

מחיר קטלוגי: 89 ₪


מחיר באתר: 80.1 ₪


קטגוריה: ספרות מקור, 
הוצאה: סלע ספרים
צומת ספרים
תקציר
זמן קצר לאחר שמטען חבלה רב עוצמה מתפוצץ בלונדון בסמוך לאוטובוס המסיע צוות אוויר של חברת התעופה אופק, מצטרפים אליה נטלי צוק ודיווד בראון. היא בכלל לא רוצה להיות דיילת, אבל נדרשת למלא משימה בלתי אפשרית על ידי מעסיק מסתורי. דיוויד הוא עולה חדש מאנגליה שמאוחרי החזות התמימה שלו והקוביות בבטן מסתתר אדם מניפולטיבי שרואה לנגד עיניו רק את טובתו. כניסתם של השניים לחייהם של דור גל האידיאליסט, בן זוגו הזמר הלוהט מתן להב, יוגב סלע המבולבל מינית וחיננית האחד והיחיד, עתידה להכניס את חיי הגיבורים ואת חברת התעופה לסחרור מטורף של אירועים גורליים.

נגמר הבקר (אבל גם ככה אנחנו תיכף נוחתים) הוא רומן נועז, סוחף ומפתיע, עתיר תהפוכות, סודות עמוקים ושקרים מצמררים. כמו בספרים הקודמים בסדרה, גם הפעם מצליח המחבר לגולל ברגישות צורבת ובהומור חד את חייהם של דיילי האוויר, ששוב מסתבכים בפרשיות מסביב לעולם.

נגמר הבקר (אבל גם ככה אנחנו תיכף נוחתים) הוא הרביעי והאחרון בסדרת רבי המכר של זיו כהן, על החיים הסוערים ביבשה ובאוויר, בחברת התעופה אופק, שבה לעולם אין רגע דל. שלושת הספרים הקודמים בסדרה, נגמר העוף (אבל גם הקוסקוס טעים), נגמר הקוסקוס (אבל גם הדג טעים) ונגמר הדג (אבל גם הבקר טעים) נמכרו עד כה בעשרות אלפי עותקים כל אחד וזכו לשבחי הביקורת.

זיו כהן הוא דייל אוויר בחברת "אל-על".

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך