להגשים<br>מימוש אישי וכלכלי בעולם מלא אפשרויות | ערן שטרן

להגשים
מימוש אישי וכלכלי בעולם מלא אפשרויות

ערן שטרן

מחיר קטלוגי: 96 ₪


מחיר באתר: 86.4 ₪


קטגוריה: ניהול, עסקים ושיווק, ניהול עצמי, 
הוצאה: פראג הוצאה לאור
צומת ספרים
תקציר
כולנו רואים את הפוטנציאל העצום והשפע האינסופי שקיים סביבנו, והיינו רוצים ליצור ולהגשים חיים יוצאי דופן. אך במציאות רבים מאיתנו חשים מחנק כלכלי שאינו מאפשר מימוש עצמי והגשמה אמיתית של החיים שאנחנו מבקשים לעצמנו.
אחד הצרכים הבסיסיים שלנו כבני אדם הוא להשאיר חותם, לדעת שמימשנו כל דקה בחיים והצלחנו למצות כל חלקיק מהפוטנציאל העצום שלנו.
"להגשים" יפרוש בפניכם את הדרך המעשית ליצירת חיים שבהם תגשימו בעקביות ובאופן מתמשך את היעדים הראויים והמטרות החשובות שלכם. תקבלו כלים יעילים שיאפשרו לכם לפתח את החוסן המנטלי והרגשי הנדרש כדי להתמודד עם פחדים או מכשולים שעשויים להופיע ולעכב אתכם בדרך.
בשפה בהירה וקולחת חושף ערן שטרן את השיטה המוכחת שלו ליצירת שינוי ופריצת דרך, שיטה אשר שינתה עד היום את חייהם של אלפי אנשים בעולם כולו, ואשר בעזרתה תצליחו גם אתם לממש את הפוטנציאל האדיר שטמון בכם, ורק מחכה להתגלות.

עם רכישת הספר הנך זכאי לבונסים בשווי מאות שקלים הכוללים הרצאות מוקלטות של ערן שטרן, וכלים ומשאבים נוספים להעצמת הקריאה שלכם.

"ערן היה לי העונג להתרשם מהמקצועיות ומהיכולות שלך. הידע שלך והתהליכים שאתה מוביל בליווי אנשים להשגת המטרות וההצלחה שלהם, מעניקים להם דרך בטוחה, מהירה וקלה להגיע מהמקום שבו הם נמצאים אל המקום שבו הם רוצים להיות. אני ממליץ בחום לכל מי שרוצה להשיג יותר בחייו, לקבל ממך ליווי".
ג´ון אסאראף – מחבר רב המכר "התשובה" ומורה בסרט "הסוד"

"ערן שטרן כתב ספר מעשי במיוחד, המבוסס על הניסיון הרב שלו, והתשוקה שלו לסייע לרבים לרכוש את ההרגלים והכלים הנכונים, כדי לחולל בחייהם שינוי משמעותי. כל אדם נולד עם כוח לשנות. הספר ייתן לכם כלים פשוטים ומעשיים להוציא את הכוח הזה לפועל"
גיל פרץ, איש עסקים ומרצה בינלאומי ומחבר הספרים  Intimate Marketing  ו -Obama´s Secrets

"ערן שטרן מציג כאן מתודולוגיה שמאפשרת לכל אחד לכוון את עצמו אל חזון העתיד הרצוי. דרך הניסיון האישי הרב שלו, יחד עם תרגילים והנחיות בהירות, נפתחת כאן דרך המתאימה לכל אחד אל מסלול קצר ויעיל של התקדמות. ספר מומלץ בתרמילו של היוצא להרפתקה גדולה של הגשמה עצמית."
ניסים אמון. זן מאסטר, מחבר הספר "חכמת המזרח".

ערן שטרן הוא מנטור עסקי, מרצה מבוקש ומומחה ליצירת שינויים משמעותיים ופריצות דרך בחייהם של אנשים, אשר מחפשים את הדרך לעסוק במה שהם אוהבים תוך כדי מימוש והגשמה עצמית וכלכלית. 
הוא בעל תואר ראשון בהנדסה ותואר שני במנהל עסקים ובעברו היה מנהל בכיר בחברת "אינטל" העולמית, הנהיג והוביל אנשים וצוותים ברחבי העולם ושימש כמנטור לעובדים ולמנהלים בארגון. 
לאחר תשע שנים, ובניגוד לכל העצות שקיבל מהאנשים  בסביבתו, החליט לעזוב את "כלוב הזהב" של ההייטק ולממש את ייעודו כמנטור המלווה ומוביל אנשים להגשמת החלומות והיעדים הנועזים ביותר שלהם.
ערן נבחר להיות בין תלמידיו האישיים של בוב פרוקטור (המוכר מהסרט ומהספר "הסוד") לאמן וללוות אנשים בדרכם להשגת תוצאות יוצאות דופן.
הוא ייסד את חברת "יוצא מהכלל", ובשיתוף עם אלון אולמן ייסדו את חברת "קוד המנצח". שתי החברות הפכו בזמן קצר ביותר לחברות מובילות בתחומן, המעניקות מוטיבציה, כלים וסביבה תומכת להגשמה אישית וכלכלית לעשרות אלפי אנשים בארץ ובעולם.

להגשים<br>מימוש אישי וכלכלי בעולם מלא אפשרויות | ערן שטרן

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך