כלבי רפאים | קובי וקנין

כלבי רפאים

קובי וקנין

מחיר קטלוגי: 68 ₪


מחיר באתר: 61.2 ₪


מחיר דיגיטלי: 29 ₪

הוסף/י דיגיטלי לסלקטגוריה: ספרות מקור, ספרים דיגיטליים, 
הוצאה: בת אור
צומת ספרים
תקציר
קצינת המשטרה טלי שפרלינג חשבה שנחרב עולמה כשנודע לה שהיא מועברת, בפקודת גורם עלום במיוחד, מתפקידה הקרבי כמפקדת מורעלת ביחידת משטרה עילית ללוחמה בטרור אל יחידה רגועה יותר, העוסקת "רק" בפשעים חמורים .

אלא, שדווקא ביחידתה החדשה מאותתים לה חושיה, שרמזים הקשורים בחקירת רצח שוטרת עלולים להיות בעלי שורשים עמוקים יותר מאשר חיסולי חשבונות של משפחת פשע , ואכן, ככל שהיא חודרת יותר לעומק בחקירתה, היא מגלה שהרצח הוא רק רק הסימן ראשון לקיומן של פעולות ביון תת-קרקעיות הולכות ומתרחבות, שבמרכזן סוכנים ממדינות עוינות, המחפשים דווקא בישראל את סודו הגדול של נשיא המעצמה הגדולה ביותר. ובבד בבד, הכל הופך להיות גם אישי להחריד עבורה, עד לרגע בו תידרש להעמיד על המאזניים מחיר אישי היקר מחייה, אל מול חייהם של מיליונים ואולי גם את גורלו של העולם החופשי .

במקביל אליה פועל סוכן נוסף, שזהותו, מטרותיו והארגון שבראשו הוא עומד חשאיים באופן שאין להתפשר עליהם בכל מחיר. דרכם של השניים מצטלבת שוב ושוב בנסיבות מפתיעות במיוחד, פעם מצד אחד של אותו מתרס, ופעם מצידו השני, תוך פלירט מסוכן עם אהבה, יצרים ומוות.

משימתם, גדולה ככל שתהיה, גם היא מתגמדת לעומת ניסיון הקורא להניח את הספר "כלבי רפאים" מהיד, כשכל רגע נחשף רובד נוסף של סודות טורדי מנוחה.

לצדם מופיעות שלל דמויות וטיפוסים ססגוניים, הנגרפים גם הם אל תוך ליבה של מערבולת סבוכה, בה כל אחד מהם הוא גם הרודף וגם הנרדף, בסחרור שהוא לעתים מעגלי, וחייהם משתנים לבלי הכר, עד להיתוך הסופי לתוך עוצמתו הממגנטת של הסוד הגדול - סביב אתר שהוא סמל הגבורה הציוני, והמקור לעוצמתנו כאומה.

זהו הרומן הראשון פרי עטו של הקולנוען קובי וקנין, שסיפור חייו מרתק לא פחות מסיפור העלילה, השאובה בחלקה מהיכרותו האינטימית עם הנושאים שבו, ומחוויות הלקוחות מחייו.

"כלבי רפאים" נמצא כעת בהליכים לעיבודו לסרט קולנוע.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך