קוסמוי וקופנגן סיפורי אהבה | פורת אבינועם

קוסמוי וקופנגן סיפורי אהבה

פורת אבינועם

מחיר קטלוגי: 89 ₪


מחיר באתר: 80.1 ₪


קטגוריה: ספרות מקור, 
הוצאה: קוראים
צומת ספרים
תקציר
אבינועם פורת נחת לראשונה בקוסמוי  ב-2004. היה זה לאחר שביקר בארצות רבות בחמש יבשות. זמן קצר לאחר הגעתו, התאהב באי התאילנדי הקסום והחליט כי יחזור וישוב אליו גם בנסיעות הבאות. ממש כמו אלפים מרחבי העולם שהתאהבו במקבץ היתרונות של קוסמוי; החוף בצל עצי הקוקוס והדקלים, מי הטורקיז בים, מזג האויר החמים במשך כל ימות השנה, התושבים הידידותיים, האווירה הבינלאומית, המועדונים הרגועים והמחירים הנוחים- כל הנתונים דיברו אליו.
בתום המסע השלישי או הרביעי, החליט גם לכתוב רומן ראשון שברקעו איי קוסמוי וקופנגן, בירת המסיבות העולמית. לא מעטים הפוקדים את האיים, עוברים בחסות האווירה המיוחדת שינוי בתפיסת הפנאי שלהם. כך גם גיבור הספר - יוחאי, בכיר במודיעין הישראלי לשעבר. יוחאי שהיה פרפקציוניסט במשימותיו בשירותו, השיל בביקוריו כבלים מטאפוריים הקשורים באופיו, הפך למשוחרר ומאושר יותר. התאהבותו באזור שבו הרגיש כמו בבית, גרמה לו לגלות עניין ולחקור את שורשיו וגם את מקור התופעות הבולטות בשני האיים; מה היה באיים הללו לפני שהתגלו לעולם התיירותי, וגם מה הסיפור של הברים ויושביהם, המועדונים השוקקים, ואפילו רקע הליידיבויז שאי אפשר להתעלם מהן/ם.
אבינעם פורת הוא מבכירי עיתונאי הספורט (דווקא) בארץ, 35 שנה ב"ידיעות אחרונות" שבמהלכן סיקר 8 אולימפיאדות, כמספר הזה אליפויות עולם באתלטיקה, מונדיאל בכדורגל ועוד אירועים בינלאומיים בולטים. כיסה במשך 21 שנה עבור עיתונו את נבחרת ישראל בכדורגל, וגם את הקריירות באירופה של גדולי הכדורגלנים אייל ברקוביץ´, רוני רוזנטל, אלי אוחנה ואחרים.


ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הקופסה

סרור בייגל אביבה

₪98   ₪39.90

חיים שלמים לחיות

סווטיצקי אילת

₪94   ₪39.90