המהפכה הרביעית | מוזס אוק

המהפכה הרביעית

מוזס אוק

מחיר קטלוגי: 89 ₪


מחיר באתר: 80.1 ₪


קטגוריה: ספרות מתורגמת, מתח, ריגול, הרפתקאות, 
הוצאה: דיאלוג-הפצה
צומת ספרים
תקציר
יום שני. מנהטן מתעוררת אל ועידת האו"ם השנתית. נשיא איראן ופמלייתו דוהרים במכונית השרד ברחובות הרובע הניו-יורקי, ובדרך מקבל הנשיא הצעה מפתה: תרצחו עבורנו פרופסור ישראלי ידוע עוד היום, ובתמורה נחסל עבורכם את המולא פהמביי מאיספהן.
שלוש יריות שנורות לעבר פרופסור דניאל לב באוקספורד חושפות בפני אמילי, בתו, ידיעה מטלטלת: אביה הוא נשיא אגודה סודית המניעה את גלגלי העולם בחמש מאות השנים האחרונות. לא פחות מרעיש הוא הגילוי ששרלוט, אחותה המאומצת, היא היורשת של אביה בהנהגת האגודה.
בעקבות מצבו האנוש של האב שרלוט נאלצת לקבל לידיה את הפיקוד על מבצע "לידה מחדש". אמילי מתלווה אל אחותה למסע סוחף על פני מדינות ויבשות במטרה לסייע לה בשליחותה – הנהגת העולם בכניסתו אל עידן חדש. במסען נפתח בפניה צוהר לעולם שהוסתר מפניה בקפידה. המסע מתנהל במרוץ נגד הזמן תוך כדי מאבק בכוחות מסתוריים המאיימים על חייהן. שני הצדדים משתמשים בטכנולוגיות ביון ומלחמה מתקדמות הגורמות לעולם ולאנושות כולה לשנות את פניה.
המהפכה הרביעית הוא ספר מתח מרתק ומעורר מחשבה גם יחד, שיוצר ריקוד סוער בין רוח לחומר עד שמתמזגים הם לאחד. הספר מציג בפנינו מארג עשיר של נופים אנושיים ותוך כדי כך שובר מוסכמות ומעודד בחינה מחודשת של הערכים לפיהם אנו חיים. מוזס אוֹק נע בקלילות על הצירים שבין דמיון למציאות ובין מתח לפילוסופיה ורוקם סביבם סיפור מהיר וקצבי האוחז בקורא גם לאחר סיום הקריאה.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך