מחשבות נסתרות | חסון גיא

מחשבות נסתרות

חסון גיא

מחיר קטלוגי: 88 ₪


מחיר באתר: 79.2 ₪


קטגוריה: ספרות מקור, מדע בדיוני ופנטסיה, 
הוצאה: יניב הוצאה לאור
צומת ספרים
תקציר
דמיינו עתיד שבו טלפתים יכולים לפלוש לתוך המחשבות הכמוסות ביותר שלכם, עולם שבו טלפתים נמצאים במרחק נגיעה בלבד מהמחשבות הנסתרות שלכם. בשלוש נובלות מציג בפנינו גיא חסון את עולמן של שלוש טלפתיות.
בנובלה "הנערה המושלמת", אלכסנדרה ווטסון היא צוערת חדשה באקדמיית אינדיאנפוליס ללימודי טלפתיה. עד מהרה היא תחל בקריאת זיכרונות שיורית של נערה שמתה לאחרונה ותתחקה אחר תעלומת מותה.
"הבלשנית" ממשיך את סיפורן של נשים טלפתיות, שנים אחדות לאחר מכן. ממשלת ארצות הברית קבעה כי אנשים בעלי יכולות טלפתיות כמו רייצ´ל אקרמן מהווים איום על האומה וצווי חיסול הוצאו נגדם. כאשר סוכן חשאי חושף את רייצ´ל המנהלת את חייה במסווה ומציע לה הזדמנות לעזור לארצה בתמורה לחייה, איזו ברירה יש לה? רייצ´ל מוצאת את עצמה מנסה לתקשר עם מישהו זר ומפוחד הכלוא במתקן צבאי.
לבסוף, ב"אינמיות יפהפייה עד מאוד", בודק גיא חסון מה יקרה לאישה המחוברת טלפתית לעובר הגדל בתוך רחמה. שנה לאחר אירועי הנובלה הקודמת, סוזן די-אוריו ובעלה מסתתרים באזור מבודד של הרי הרוקי, מונטנה. כשסוזן נכנסת להריון, הם ניצבים בפני סכנה קיומית, מפני שטלפתית מעולם לא הצליחה לסיים הריון בלידה תקינה. גיא חסון חוקר בשיטתיות נוקבת ומסקרנת את הפחדים המשוייכים להריון באופן שישאיר אתכם נדהמים ופעורי עיניים.
בשלוש נובלות מדהימות ומותחות חסון מעורר שאלות מטרידות על גבולות המחשבה ועל האמת, תוך כדי בחינה מדהימה ומפתיעה על החברה, המיניות והאימהות, יגרום לכם להתאהב בגיבורות הסיפורים, שלוש פעמים.


ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך