היקיקומורי והאחות להשכרה | ג´ף בקהאוס

היקיקומורי והאחות להשכרה

ג´ף בקהאוס

מחיר קטלוגי: 98 ₪


מחיר באתר: 88.2 ₪


קטגוריה: ספרות מתורגמת, 
הוצאה: משכל
צומת ספרים
תקציר
זה שלוש שנים שתומס טֶסלֶר מסוגר בחדר השינה שלו ומנותק מן העולם. אשתו מתגוררת אמנם בחדר הסמוך, אך תומס אינו חולק עמה את חייו. הוא יוצא ממקום המסתור שלו לעתים
רחוקות, בשעות הלילה המאוחרות, במטרה לעשות קניות במכולת השכונתית ליד דירתם במנהטן. תומס  אינו מסוגל להתמודד עם אובדן קשה והופך למבודד ומסוגר. הוא היקיקומורי.
 
בניסיון אחרון להציל את חייהם המשותפים, שוכרת אשתו את מֶגוּמִי, מהגרת יפנית המכירה היטב את תופעת ההיקיקומורי, על מנת שתמשוך את תומס בחזרה אל העולם. מגומי, שבורחת מחוויות קשות שעברו עליה ביפן, בחרה לקבור את כאבה במועדוני לילה במחיצת גברים אלמונים. עכשיו היא מחליטה לנסות לסייע לתומס כ"אחות להשכרה", מושג מוכר ושגור ביפן. בתחילה תומס נשאר עיקש ומסוגר, אולם ככל שהוא לומד לבטוח במגומי, מתפתחת ביניהם מערכת יחסים עמוקה וחושנית.
 
המשולש הרומנטי הלא שגרתי של ג´ף בֶּקהאוּס חושף שלושה לבבות אנושיים במשבר, אך גורם לנו להאמין ביכולת האנושית למצוא יופי ומשמעות בחיים גם בצלו של צער כבד. זהו רומן מהפנט ורגיש, המחבר בין מזרח ומערב בחיפוש אחר ריפוי.
 
"עוצמתו של הרומן טמונה ברצון לדחוף את הדמויות אל מחוץ לכלא שיצרו לעצמן, עד שהן באות במגע עם העולם, המחלחל פנימה טיפין-טיפין."
 The Wall Street Journal
 
"חקירה מעמיקה של הבדידות ושל הגילוי העצמי."
USA Today

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך