שרלוק הולמס והפרחחים מרחוב בייקר:חקירה מספר 2<BR>  | טרייסי מק, מייקל סיטרין

שרלוק הולמס והפרחחים מרחוב בייקר:חקירה מספר 2
המקרה המוזר של האיש שעלה באוב

טרייסי מק, מייקל סיטרין

מחיר קטלוגי: 79 ₪


מחיר באתר: 71.1 ₪


קטגוריה: ילדים, נוער, 
הוצאה: מטר
צומת ספרים
תקציר
ברחובותיה האפלים של לונדון הוויקטוריאנית נקראים הבלש המהולל שרלוק הולמס ועוזריו המוכשרים והצעירים, הפרחחים מרחוב בייקר, לפתור פעם נוספת תעלומת רצח. אישה יפה מבקשת את עזרתם בחקירת מותה המסתורי והפתאומי של דודתה במהלך סֵיאַנְס, ובחיפושיהם אחר האמת הם מגיעים אל בית אחוזה רדוף רוחות ואל מְתַקְשֵׁר צעיר ותְאֵב פרסום בעל כוחות נדירים.
 
האם יידרשו הפרחחים להתמודד לראשונה עם העולם העל-טבעי, או שמא מדובר בעולם תחתון אפל שבו פועלים נוכלים ורמאים, גנבים ורוצחים? 
זהו ספר שני בסדרה. הספר הראשון: שרלוק הולמס והפרחחים מרחוב בייקר: הזלינדאים המופלאים, שהיה לרב-מכר ראה אף הוא אור בהוצאת "מטר". 
 
סדרת ספרי שרלוק הולמס והפרחחים מרחוב בייקר היא סדרת מופת לראשית קריאה ולנוער (מגיל 8 ומעלה, ללא ניקוד) המביאה את סיפורה של חבורת ילדים העוזרת לבלש המפורסם בפתרון תעלומות סבוכות ומוזרות. החבורה, שהופיעה בחלק מתעלומות הולמס המקוריות (של קונן דויל) תופסות כאן את הבמה כחבורה בלשית שהרפתקאותיה מובילות את העלילה. הקוראים הצעירים מוזמנים למסע הרפתקאות בו יכירו את עולמו המופלא של שרלוק הולמס, מיצירות המופת של מאתיים השנים האחרונות.  
 
טרייסי מק ומייקל סיטרין הם בעל ואשה ומעריצי הולמס נלהבים. אהבתם המשותפת לספריו של דויל הביאה אותם לכתוב את סדרת הספרים המצליחה. מייקל הוא עורך דין וטרייסי עורכת את כתב העת של Scholastic , חברה בינלאומית המעודדת קריאה אצל ילדים ונוער. הם חיים במסצ´וסטס עם ילדיהם.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך