ההזדמנות האחרונה של ביל וורינגטון | ג´יימס קינג

ההזדמנות האחרונה של ביל וורינגטון

ג´יימס קינג

מחיר קטלוגי: 96 ₪


מחיר באתר: 86.4 ₪


קטגוריה: ספרות מתורגמת, 
הוצאה: מטר
צומת ספרים
תקציר
ביל וורינגטון היה לוחם מארינס קשוח ועקשן להחריד. שלושת ילדיו התרחקו מזמן ממנו ומשתלטנותו. אבל עכשיו, כשמחלה מאיימת על מוחו ועל הזיכרונות היקרים לו, ביל מחליט  לאחות את הקרעים בינו לבין ילדיו, לפני שיהיה מאוחר מדי. לנוכח האדישות  שמגלים ילדיו כלפי ניסיונותיו לאחד אותם, ביל מגבש תוכנית שאיש מהם לא היה מעלה על דעתו. הוא קושר קשר עם אייפריל, נכדתו בת החמש-עשרה, לביום חטיפתה. 
 
בניגוד לציפיותיו, התוכנית המתוחכמת שרקם משתבשת  והשיכחה שלו מחריפה מהר מהמתוכנן. מתוך ההאזנה לזיכרונותיו המקוטעים של ביל  לומדת אייפריל  פרטים חדשים ומפתיעים על ההיסטוריה המשפחתית. אמה של אייפריל ושני הדודים שלה חוצים את לב אמריקה בדרכם אל הרי הרוקי כדי למצוא אותה, ונחישותה של אייפריל לכבד את משאלותיו האחרונות בטרם ישקע בחשכת השיכחה מגיעה לשיאה במפגש עמוס רגשות.
 
ההזדמנות האחרונה של ביל וורינגטון הוא סיפור מסע מרגש, מצחיק ונוגע ללב על רקע נופיה של אמריקה והדרכים הצדדיות שלה. סיפור מסעם של הסב ונכדתו הוא סיפור של משפחה המקבלת בפעם האחרונה את ההזדמנות לגילוי לב, חרטה ואיחוד. הספר זכה בפרס breakthrough novel של אמאזון לשנת 2009. הוא מעובד בימים אלה לסרט הוליוודי. 
 
ג´יימס קינג מתגורר בווילטון שבקונטיקט, עם אשתו ושני ילדיו. זהו רומן הביכורים שלו.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך