משאלה | אלכסנדרה בולן

משאלה

אלכסנדרה בולן

מחיר קטלוגי: 79 ₪


מחיר באתר: 71.1 ₪


קטגוריה: נוער, 
הוצאה: מטר
צומת ספרים
תקציר
יש בנות שממש מכורות למשאלות...  הכוונה לא לכאלה שהן בעניין של כוכבים נופלים ומזרקות מזל... גם לא לכאלה שנועצות עיניים בשעון דיגיטלי במשך שעות ומחכות עד שהשעה תהיה 11:11 ואז הן מביעות משאלה שהיא לא בדיוק משמעותית; דייט למסיבה, ציון עובר, ירושה בלתי צפויה, או לפחות מספיק כסף כדי לקנות את הג´ינס המושלם שיש כבר לכל הבנות בשכבה.
לא מדובר על בנות מהסוג הזה. מדובר על כאלה שיודעות להעריך את כוחה של משאלה אמיתית.
 
לבה של אוליביה לארסן נשבר, מפני שדבר לא יכול לשנות את העובדה שאחותה התאומה, ויולט, איננה עוד... יום אחד היא מוצאת על סף דלתה שמלת ערב מרהיבה ומסתורית ועד מהרה מתברר לה שהשמלה לא רק מקסימה, אלא גם קסומה. יש בכוחה להגשים משאלה, והמשאלה האחת והיחידה של אוליביה היא שאחותה תחזור. 
  עכשיו, כשוויולט שוב לצדה, שתי הנערות זוכות להזדמנות שנייה. וכפי שהן מגלות עד מהרה, שתי שמלות נוספות עומדות לרשותן, וגם שתי משאלות נוספות. אבל קסמים וכישופים בלבד אינם יכולים לפתור את כל הבעיות בחיים. ואוליביה נאלצת להתמודד עם הקשיים שלה וללמוד לצחוק, לאהוב ולחיות שוב. ברומן הביכורים הנפלא הזה, אלכסנדרה בולן שואלת, אם היית יכולה לבקש לעצמך כל דבר שבעולם, מה היית מבקשת? ספר מרגש, רומנטי וקסום לילדות מגיל 12 ומעלה.
 
אלכסנדרה בולן היתה מחזאית, מלצרית, ברמנית, גננת, קוראת תסריטים, מורה ליוגה ועוזרת אישית. היא גדלה במסצ´וסטס, סיימה את לימודיה בקולג´ בניו יורק, ומתגוררת במהלך כל השנה כמעט באי המקסים מרתָ´ס ויניארד (ומדי פעם נוסעת לבקר בסן פרנסיסקו.) זהו הרומן הראשון פרי עטה. 

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך