דג מלוח בלי חרדל | אלן ברדלי

דג מלוח בלי חרדל

אלן ברדלי

מחיר קטלוגי: 96 ₪


מחיר באתר: 86.4 ₪


קטגוריה: ספרות מתורגמת, 
הוצאה: מטר
צומת ספרים
תקציר
לקוראים מגילאי 15 עד 115!
 
ספר חדש בכיכובה של פלביה דה לוס, הבלשית הפיקחית וקרת הרוח בת האחת-עשרה, חובבת הרעלים ופענוח מקרי הרצח הפתלתלים. 
 
כשצוענייה מגדת עתידות מגיעה לבישופס לייסי, הכפר השלו שבו גרה פלביה, היא מבקשת ממנה מיד שתקרא מה צופן לה העתיד. למחרת השכם בבוקר הילדה הנמרצת מופתעת עד עמקי נשמתה כשהיא מגלה את הצוענייה מוכה עד זוב דם בקרון הצוענים שלה. האם היתה זו פעולת נקמה שביצעו תושבי הכפר, המשוכנעים כי הצוענייה חטפה לפני שנים תינוקת מקומית? 
 
פלביה מבינה היטב את העונג שבנקמה וזוכה לו לעתים קרובות כשהיא מבצעת תעלולים מרושעים באחיותיה הגדולות והשנואות. אבל מה הקשר לתינוקת הנעדרת? הרמזים נערמים לרגליה ומסיחים את דעתה של הבלשית המיומנת, ופלביה נאלצת למיין את שפע קצוות החוטים המעלים צחנת נקמה כדי לפענח מעשים אפלים וסודות מסוכנים. 
 
אלן ברדלי נולד בטורונטו וגדל באונטריו שבקנדה. עד שעקר לאי מלטה כדי לכתוב ספרים במשרה מלאה, הוא שימש כמרצה במרכז התקשורת של אוניברסיטת ססקצ´ואן וזכה במגוון של פרסים על ספרי הילדים שכתב, על שידורי הרדיו של סיפוריו הקצרים ועל המאמרים שפרסם בעיתונות הכתובה.
המתיקות שבתחתית הפאי, הספר הראשון בסדרת פלביה דה לוס, זכה בפרס פגיון הזהב לספרי ביכורים. הספר השני: הגרדום בקרחת היער, זכה בשבחי הביקורת והיה לרב מכר. ספרי פלביה דה לוס זכו להצלחה מסחררת ברחבי העולם וגם בישראל וקנו להם מעריצים רבים.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך