מחפשים את אלסקה | ג´ון גרין

מחפשים את אלסקה

ג´ון גרין

מחיר קטלוגי: 98 ₪


מחיר באתר: 88.2 ₪


קטגוריה: ספרות מתורגמת, 
הוצאה: מודן
צומת ספרים
תקציר
 למיילס האלטר מעולם לא היו הרבה חברים, וזה לא מפתיע בהתחשב בכך שתחומי העניין העיקריים שלו הם מעט יוצאי דופן לגילו: שינון מילים אחרונות של אנשים מפורסמים וקריאת ביוגרפיות.
בגיל 15 נמאס למיילס מחייו בבית והוא עוזב לפנימיית קאלבר קריק שבאלבמה כדי לחפש אחר מה שכינה המשורר פרנסואה רבלֶה על ערש מותו: "האפשרי".
החיים החדשים צופנים למיילס חוויות מסעירות: המשקה הראשון, הסיגריה הראשונה, התעלול הראשון, החבר הראשון וגם הנערה הראשונה – אלסקה יאנג. אלסקה החכמה, המצחיקה, המתוסבכת והסקסית בטירוף מושכת את מיילס לתוך מבוך המציאות שלה ומשגרת אותו היישר אל "האפשרי" שהוא כל כך רוצה למצוא.
 
מחפשים את אלסקה הוא ספרו הראשון של ג´ון גרין, מחבר רב-המכר הנפלא אשמת הכוכבים, שהפך לתופעה עולמית. גרין הוא סופר אמריקאי עטור פרסים. יותר מ-6.2 מיליון עותקים של ספריו נמכרו ברחבי העולם, מתוכם 3.6 מיליון עותקים של ´אשמת הכוכבים´, שזכה לביקורות מדהימות. הסרט ע"פ הספר יוצא במהלך 2014  ולאחרונה הוא התמודד על תואר "ספר הנוער הטוב ביותר בכל הזמנים" מול סדרת הארי פוטר. בישראל נמכרו יותר מ-50 אלף עותקים של הספר, וגם אצלנו הוא זכה להמלצות משתפכות של קוראים, מבקרים – ובעצם, של כל מי שקרא אותו.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך