להגן על ג´ייקוב | ויליאם לאנדיי

להגן על ג´ייקוב

ויליאם לאנדיי

מחיר קטלוגי: 96 ₪


מחיר באתר: 86.4 ₪


קטגוריה: ספרות מתורגמת, מתח, ריגול, הרפתקאות, 
הוצאה: מטר
צומת ספרים
תקציר
 
אנדי בארבר מכהן בפרקליטות המחוז במשך שני עשורים. עמיתיו מכבדים אותו ורואים בו תובע אמיץ ומבריק, הוא אהוד על מכריו, ונוסף על כך הוא איש משפחה למופת, בעל ללורי ואב לג´ייקוב.
כאשר מעשה רצח מחריד מטלטל את הפרוור השקט שבו חי אנדי עם משפחתו, עולמו חרב עליו – ג´ייקוב בן הארבע-עשרה, בנו הביישן והמוזר, מואשם ברצח של חברו ללימודים.
אנדי מאמין בחפותו של ג´ייקוב. איזה אב לא יאמין בחפותו של בנו? אבל ככל שהעדויות המרשיעות נערמות זו על-גבי זו הספקות מתחילים לכרסם בו. נישואיו מתערערים, השכנים מתנכרים לו והמשפחה שלו עומדת בפני משפט רצח מאיים.
אנדי מגייס את כל חושיו האבהיים כדי להגן על ג´ייקוב, שטוען בתוקף שהוא זכאי. אבל כשתגליות מרעישות צצות, כשחיי הנישואים שלו הולכים ומתפוררים וככל שהמשפט נעשה טעון יותר, מבין אנדי כמה מעט הוא יודע על בנו, והוא נקרע בין נאמנות לצדק, בין אמת להאשמות לא מוכחות, בין עבר שאותו הוא מנסה לקבור לבין עתיד שאותו הוא לא יכול להעלות בדעתו.
ויליאם לאנדיי כתב רומן מרתק על משפחה במשבר - ספר מלא מתח, מסתורין, תעלומה מתוחכמת והכל שזור בעלילה עוצרת נשימה על אשמה, בגידה, והמהירות המסחררת שבה עלולים החיים שלנו לצאת מכלל שליטה. 

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך