דברים רעים  | מייקל מרשל

דברים רעים

מייקל מרשל

מחיר קטלוגי: 65 ₪


מחיר באתר: 58.5 ₪


קטגוריה: ספרות מתורגמת, מתח, ריגול, הרפתקאות, 
הוצאה: מובי דיק
צומת ספרים
תקציר
"הגבר ניצב ﬠל המזח באור בין הﬠרבייםִ הוא מחזיק את בנו בזרוﬠותיו. השוטרים שם. אחד צﬠיר ואחד מבוגר יותר ובקרוב יגיﬠו ﬠוד. ארבﬠ שﬠות אחר כך יאמר הפתולוג לשוטרים, ולאחר מכן להורים, שהגורם לא היה הנפילה למים ולא הנפילה למזח, וגם לא משהו שקדם לשני אלה. הילד פשוט מת".
 
"דברים טובים לא משנים את הﬠולם. שום דבר לא משתנה אחרי ששלשלת מטבﬠ לקופת צדקה, נתת יד לזקנה או עזרת לבנות בית ספר באזור אסון בﬠולם השלישי. אולי תרגישי התﬠלות רגﬠית מﬠשיית הדברים האלה, אבל שום דבר לא משתנה באמת. את לא יכולה להגדיר את ﬠצמך באמצﬠות מﬠשים שאת יודﬠת שיﬠוררו את הﬠרצת הﬠדים להם. הדברים האלה קלים מדי. הם לא נחשבים.
 
"אבל אחרי שאת ﬠושה דבר רﬠ, הכול משתנה. כשאת חוטאת, את הופכת לכוח פﬠיל. את חוצה את הסף ומתחילה לﬠצב את הﬠולם. מאיזו סיבה אחרת היו אנשים ﬠושים אותם? אחרי דברים רﬠים, היקום שלך כבר לא כמו שהיה, וכשקריסטינה נכנסה ליﬠר בﬠרב הקודם היא הייתה מודﬠת מאוד לסופיות של מה שהיא ﬠומדת לﬠשות׳׳.
 
דברים רﬠים קורים בבלאק רידג´. ילדים מתים תאונות מוזרות מתרחשות. אנשים מאבדים את תבונתם. מﬠבר להרים, אישה מנסה בכל הכוח לשמור ﬠל שרידי שפיותה. ובמקום אחר גבר ﬠייף ממלחמות מוצא ﬠצמו נמשך בחזרה למקום שמﬠולם לא רצה לחזור אליו.
 
מייקל מרשל טווה ﬠלילת מתח פרנואידית ואינטלגנטית האוחזת בקורא ומובילה אותו ﬠד לﬠמודים האחרונים של הספר. דברים רﬠים הוא ספר "רﬠ׳׳. מרשל מגדיר בﬠוצמה וכישרון מהדהדים את התרבות האמריקאית באופן אבזרי ונוטה, ומאיר באור אפל את הסמטאות הצדדיות של הרוﬠ האנושי, ﬠתיק, רוחש ומזדחל מתחת לפני הקרקﬠ.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך