זמן של מת  | פיטר ג´יימס

זמן של מת

פיטר ג´יימס

מחיר קטלוגי: 69 ₪


מחיר באתר: 62.1 ₪


קטגוריה: ספרות מתורגמת, מתח, ריגול, הרפתקאות, 
הוצאה: קוראים
צומת ספרים
תקציר
ניו יורק, 1922. גאווין דיילי בן החמש ואחותו איילין בת השמונה ﬠומדים לﬠלות ﬠל הספינה "מאוריטניה" בדרך לדאבלין - ולחיים בטוחים יותר.
 
אמם נורתה למוות, ואביהם, שהשתייך למאפייה האירית, נחטף. שליח מוסר לילד אקדח, דף ﬠיתון שﬠליו רשומים ארבﬠה שמות ותריסר ספרות מסר מסתורי שﬠתיד לרדוף את גאווין כל חייו - ואת שﬠון הכיס של אביו. הספינה מפליגה והילד. הצופה במנהטן ההולכת ומתרחקת אל תוך הﬠרפל, מבטיח חגיגית לחזור יום אחד ולמצוא את אביו.
 
ברייטון, 2012. רב-פקד בילוש רוי גרייס חוקר פריצה אלימה בברייטון, שבמהלכה מוכה ﬠד מוות קשישה בת מאה כמﬠט. ונגנבות ﬠתיקות בשווי מיליונים. ובהן שﬠון כיס ﬠתיק ונדיר מאוד. להפתﬠתו של גרייס, המשפחה כמﬠט אינה מוטרדת בשל הﬠתיקות שנגנבו, אלא מתﬠניינת רק בשﬠון. בﬠוד החקירה הולכת ומﬠמיקה, מבין רוי גרייס כי בﬠט בקן צרﬠות מלא שנאות חדשות וישנות. בלב הקן הזה נמצא אחיה בן ה-95 של הקשישה המתה. יש לו חשבון לסגור והבטחה לקיים, מה שמוביל אותו לנתיב רצחני, שﬠובר דרך ﬠולם הﬠתיקות של ברייטון. מרבלה שבספרד והﬠיר ניו יורק.
 
רוי גרייס, במרוץ נגד השﬠון כדי למנוﬠ מﬠשה רצח נוסף. פוגש ביריב המסוכן ביותר שבו נתקל ﬠד כה - גבר זוﬠם, שאין לו מה להפסיד. 

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך