פלאש - רגעים ספורים בנצח | מאיה מנדלוביץ´

פלאש - רגעים ספורים בנצח

מאיה מנדלוביץ´

מחיר קטלוגי: 65 ₪


מחיר באתר: 58.5 ₪


קטגוריה: ספרות מקור, חדשים בסיפורת, 
הוצאה: גוונים/טרקלין/חלונות
צומת ספרים
תקציר
יש רגעים בהם כל מה שהורשת לגעת בו, הוא לא אלא יותר. יש רגעים שבהם כמי שקיפד חייו, אתה חש כי הדבר הבא לא יספר יותר. יש רגעים בהם הנחת שזורה בכל והכול שוזר לך אז מכתב. בלחש על גחונו זוחל אליך, מתדפק מחדש.
 
הכתיבה של מאיה אינה נכנעת לסיווגים המקובלים. במיעוט סגפני של מילים, מאיה פורשת בפני הקורא חוויה אינטנסיבית ומרוכזת, עשירה בדימויים מופלאים, היקשים נועזים, ואפשרויות חדשות. הטקסט מסרב להיקבע, ובכל יום הוא עשוי לקחת את הקורא למקום אחר מזה שביקר בו קודם. התערובת הייחודית של חרדה קיומית, הומור ציני, ותצפיות מפוכחות על אדם ועולמו, הופכים את העיון בטקסטים של מאיה לחוויה מרגשת ומספקת, הן מבחינה שכלתנית והן מבחינה רגשית.
ד"ר דיויד גרייבס
סיפוריה של מאיה יוצאי דופן, אין כמותם. אם מקנן לפעמים איזה חשד באשר לפרח פרוזה, שאינו אלא הנצה רגעית של כישרון, הבלחה שתדעך בהמשך, באה המציאות ומוכיחה, שמאיה ניחנה גם בתכונה החיונית אף היא לסופר: התמדה.
איל מגד
היתה לי הזכות לקרוא את כתב היד של מאיה והתברר לי שהיא סופרת גדולה, מחוננת ובעלת הבעה בלתי רגילה, אין לי ספק שעם פרסום הספר היא תזכה להכרה ולתהודה רבה.
פרופ´ שלמה גיורא שוהם
המילים של מאיה יוצאות אל הדף כחץ עדין, שאינו דוקר, כעט נובע שייעודו לתעד רגעים בטרם יחמקו מהתודעה. מאיה מתעדת עבור כולנו, כקוסמת ותיקה ולה שרביט עתיק, היא מתבוננת סביב, בקיים ובנמצא מעבר אליו, ומתעדת רגעים קיימים שלעתים מסתתרים מעצם היותם עדינים כל כך.
טל איפרגן

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך