יהלום | מיכל אדלר

יהלום

מיכל אדלר

מחיר קטלוגי: 98 ₪


מחיר באתר: 39.9 ₪


קטגוריה: ספרות מקור, אהבה וארוטיקה, אירוטיקה במבצע 39.90, 
הוצאה: ספר לכל/זימזון
צומת ספרים
תקציר
"זה לא יהיה סיפור אהבה קיטשי על גבר כל יכול, החושב שהוא יכול להשיג את כל מי שהוא רק רוצה ובחורה קטנה, מסכנה שנואשת אליו," אני אומרת לו בהפגנתיות. "אז כדאי שתפסיק עם מעקבי הבוקר הלא מחמיאים האלו שלך."
"סיפור אהבה?" הוא חוזר באיטיות על מילותיי, שנותרו באוויר ומעקל את פיו לחצי חיוך.
ג´ניפר שילדס, עורכת דין מצליחה, שהתקבלה זה עתה, כשותפה במשרד עורכי דין גדול מהנחשבים ביותר בניו יורק. כאשר היא מגיעה לדיון הראשון שלה מטעם המשרד בו היא שותפה, היא מגלה כי עליה להתמודד מול אדם ג´ונס, שמלבד היותו עורך הדין המצויין והנחשק ביותר בניו יורק הוא גם צעיר חתיך וכרמיזטי. בקיצור, חלומה של כל אישה וסיוטו של כל עורך דין.
כבר בדיון הראשון ג´ניפר מוכיחה לאדם, כי קורצה מחומר אחר ואינה דומה לשום אישה אחרת שהכיר בעבר. ג´ניפר מצליחה להיכנס לליבו ולשנות את כל מה שחשב על האהבה. היחסים ביניהם יוצאים מכותלי בית המשפט ובין השניים נרקם סיפור אהבה סוער ועוצר נשימה. זהו סיפור אהבה בין שני אנשים חזקים הנלחמים על שליטה וניצחון בכל התחומים בחייהם. מהר מאוד האהבה בין השניים מתעצמת וברגע בו הם מוצאים את האיזון בין חייהם המקצועיים והאישיים ונכנסים לשגרה, הם חווים טלטלה המאלצת אותם להילחם על אהבתם ועל חייהם בשל אותה מציאות אליה נקלעו. האם אהבתם חזקה מספיק כדי לנצח ולגבור על כל המכשולים?
יהלום- רומן אירוטי המתאר סיפור אהבה עזה, תשוקה אדירה, משחקי שליטה, מלחמה וניצחון בבית המשפט ומחוצה לו כשברור כי "באהבה ובמלחמה הכל מותר."

עו"ד מיכל אדלר, בת 31, נשואה ואם לשני ילדים קטנים. בעלת תואר במדעי ההתנהגות עם התמחות בתקשורת. סיימה לימודי משפטים במכללה למנהל ולימודי חוץ באוניברסיטת פורדהם בניו יורק. עוסקת בעריכת דין בתחום האזרחי מסחרי. "יהלום" הוא ספרה הראשון הרואה אור ויצא במהדורה ראשונה במרץ 2015.


ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך