רשימת העולם לא | קותי זאן

רשימת העולם לא

קותי זאן

מחיר קטלוגי: 98 ₪


מחיר באתר: 88.2 ₪


קטגוריה: ספרות מתורגמת, 
הוצאה: משכל
צומת ספרים
תקציר
שרה וג´ניפר, חברות בלב ובנפש, משננות בלי סוף את רשימת הלעולם-לא שהמציאו: רשימה של דברים מסוכנים שיש להימנע מהם בכל מחיר. אבל לילה אחד, למרות כל נורות האזהרה שמהבהבות בראשן, הן עולות על מונית, לנסיעה שתוצאותיה הרות אסון. בסופה הן מוצאות את עצמן במרתף העינויים של סאדיסט מטורף.
כעבור עשר שנים, כשהיא בת שלושים ואחת, נאבקת שרה בזיכרונות הקשים ומשתדלת לנהל חיים נורמליים ככל האפשר, אך רגשי האשמה על שג´ניפר לא הצליחה לצאת בשלום מהמרתף ההוא לא מרפים ממנה לרגע. כעת, הפסיכופט שהרס את חייה עומד להשתחרר מהכלא, ושרה מבינה שהיא חייבת למנוע את צאתו לחופשי בכל מחיר.
כדי לחשוף את האמת על מה שהתרחש במרתף הנורא ההוא שרה נאלצת להתמודד עם החרדות שלה – ועם שורדות אחרות, שנוטרות לה טינה עמוקה. היא יוצאת למסע גילויים מחריד, אל גיהינום של יחסים סאדו-מאזוכיסטיים, התעללות, חבורות סודיות ומחקרים מצמררים על שליטה ועינויים, ואט אט פורמת תעלומה מזעזעת הרבה יותר משהעלתה בדעתה.
מותחן פסיכולוגי מצמרר. לאמיצים בלבד...
קות´י זאן היא בעלת תואר דוקטור במשפטים מאוניברסיטת ייל,שהתמחתה בתחום הבידור. במשך חמש-עשרה שנים עבדה בסרטים, בטלוויזיה, בתיאטרון, וגם ב-MTV. היא מתגוררת בצפון מדינת ניו-יורק עם בעלה ובנותיה. זהו ספרה הראשון.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

המידות הקטנות

נטליה גינצבורג

₪89   ₪40.00

בית הסחלבים

לוסינדה ריילי

₪98   ₪88.20